Všechny kategorie
Profil společnosti

Profil společnosti

未 标题 -1

Představení společnosti

Shandong Sengong Machinery Manufacturing Co., Ltd (výzkumný ústav strojů Linyi sengong) Nachází se v okrese Lanshan, město Linyi v provincii Shandong, „největší základna dřevěných panelů v Asii“, Společnost je agresivní podnik, který integruje výzkumné stroje na výrobu panelů na bázi dřeva. , projektování, výroba, marketing a servis. V roce 2010 strojní továrna Sengong navázala strategické partnerské vztahy s Akademií věd Linyi pro výzkum a vývoj nových produktů. Nyní má společnost svou dceřinou továrnu na překližky, továrnu na dřevotřískové desky, továrnu na MDF a jednu továrnu na OSB, která je ve výstavbě.

Od svého založení v roce 1996 si stroje Sengong udržují inovace a dokonalost, aby se zavázaly k výrobě strojů nejvyšší kvality. Naše hlavní produkty jsou překližková výrobní linka, výrobní linka na dřevotřískové desky, výrobní linka H/MDF, laminovací lis, výrobní linka OSB, lis na dvířka forem atd. na základě naší dobré kvality a perfektního servisu se naše obchodní působnost značně rozšiřuje jak na doma a ve více než 20 zemích, jako jsou Spojené arabské emiráty, Korea, Barma, Egypt, Vietnam, Indonésie, Malajsie, Indie, Pákistán, Bangladéš, Rusko, Turecko a tak dále. A všichni si je naši klienti velmi pochvalují.

Sengong Machinery se věnuje poskytování pokročilých a odolných zařízení Vyberte si stroje Sengong a vytvořte nezměrnou hodnotu

Tovární displej

1_ 副本
2_ 副本
3_ 副本
4_ 副本
5_ 副本
6_ 副本
7_ 副本

Naše přednosti

Více než 27 let zkušeností
Většina projektů, které jsme realizovali, je založena na KLÍČ, od továrního návrhu, podpory výrobní technologie až po předání kvalifikovaných produktů zákazníkům.
 • kvalita kvalita

  100% kontrola kvality během a po výrobě a přísná kontrola kvality.

 • Seznamte se Seznamte se

  Vyjít vstříc potřebám všech zákazníků a rychle řešit problémy

 • společnost společnost

  Naše společnost se vždy zaměřuje na zlepšování technologií

 • Produkty Produkty

  Produkty se prodávají do více než 60 zemí s více než 30000 XNUMX spolupracujícími zákazníky

on-lineON-LINE